Hd Dizi Fragmanları Bloğu

popüler türkçe dizi yabancı dizi hd fragmanları

Sosyete'de pomerian modası

Yaklaşık 5 yıldır uluslararası alanda köpek alım ve satımı ile uğraşan Veysel Murat Ergün, sosyeteye, cemiyetin ünlü simalarına, ve sanatçılara her biri binlerce dolar değerinde lüks evcil hayvan tedarik ettiğini açıkladı. Sosyetenin özellikle avuç içi büyüklüğündeki ağırlığı 1-2 kiloyu geçmeyen Tayland şecereli Pomeranian cinsi köpeğe büyük ilgi gösterdiğini belirten Ergün, cins köpek fiyatlarının 2 bin ile 15 bin dolar arasında değiştiğini ve özellikle de Pomeranian cinsi köpeklerin yavruyken "Spitz" olarak bilinen köpek ırka çok benzediklerinden dolayı da dolandırıcıların ilgisini çektiğini belirtti.

Ergün ayrıca Pomeranian cinsi köpeklerin, havlamadığını, ısırmadığını, tüy dökmediğini, zeki ve oyuncu olduğunu, bu sebeple çocuklu aileler tarafından da tercih sebebi olduğunu ifade etti.

Ergün, bu güne kadar duphapets.com.tr web sitesi üzerinden kendisiyle bağlantıya geçen Altan Erkekli, Kerimcan Durmaz, Selin Ciğerci, Samet Liçina, Akın Türkmen, Doğa Konakoğlu, Aref Ghafouri, Kemal Başbuğ, Oğuz Berkay Fidan başta olmak üzere pek çok sanatçı, oyuncu, dj gibi ünlü simalara hayvan sattığını söyledi.